גדרות

 

25

 

גדר היא לא רק מקדם בטיחות אלא היא מאפשרת לכם להרגיש בבית גם כשאתם נמצאים בחוץ, בגינה. הגדר היא חלק מהבית ורצוי להתאים אותה לסגנון האישי שלכם מבחינת עיצוב, צבע, גודל, ואפילו חומר גלם. קיימים סוגים שונים של גדרות עץ, אלומיניום, פלסטיק. אבל חומר הגלם המוביל ביותר בבתים פרטיים ואנשים רבים מעדיפים אותו על פני אחרים זה האלומיניום.

גדר אלומיניום משפרת את הנראות החיצונית

גדרות האלומיניום בקרב בעלי הבתים הפרטיים הפכו לפריט בטיחותי ועיצובי כאחד , וזאת בזכות הגמישות של חומר הגלם והעיצוב שאותו ניתן לשלב עם יתר חומרי גלם ולהפיק מהם גדר מעוצבת של ממש. השקעה בבית היא לעולם לא נגמרת תמיד יהיה חסר משהו פה ושם, אבל כאשר בוחרים גדר אלומיניום מעוצבת אתם יכולים להיות בראש שקט שאתם גם מוגנים ,אף אחד לא יציץ לתחום הפרטי שלכם אך יחד עם זאת אתם לא מנותקים מהעולם. וכאשר חזית הבית נראית טוב גם ערך הנכס עולה וכדאי לדעת זאת.

בית יוקרתי אבל לא יקר

אם אתם אוהבים סגנון יוקרתי ומעניין מומלץ להתקין גדר אלומיניום ומה היתרון בחומר הגלם הזה? משדר יוקרה אבל הוא לא יקר במחיר וזה הבדל משמעותי בין האלומיניום לבין גדר מעץ שהיא יותר יקרה וגם יש צורך בתחזוקה. בגדרות אלומיניום אתם לא צריכים שום דבר ואין צורך בתחזוקה שוטפת. רק לבחור את העיצוב המידות והגדר מושלמת. כך בלי יותר מידי מאמץ יש לכם בית יוקרתי מבלי שהשקעתם כספים רבים.
הבחירה בגדר אלומיניום רק משתבחת עם השנים ומביאה רוח חדשנית . לכן אם אתם רוצים לשפץ, להתקין מחדש גדר ומתלבטים , זה הזמן להזמין גדר אלומיניום שתשפר לכם את חוץ הבית מהרגע הראשון.

חברת אלדד שערים מספקת פתרונות בטיחותיים ומעוצבים בתחום גדרות לבית, הצוות מנוסה ומקצועי ואתם יכולים לפנות ולהתייעץ בכל עת.

למידע ופרטים נוספים פנו אלינו ונשמח לעזור.

להזמנות וקבלת הצעת מחיר חייגו – 052-3332206

או באמצעות טופס צור קשר באתר

כי גדר אלומיניום "עומדת יפה יותר"…

  גדרות הייטק להגדלה לחץ על התמונה

[nggallery id=2]

גדר צף להגדלה לחץ על התמונה
[nggallery id=10]

גדר עם זכוכיות להגדלה לחץ על התמונה
[nggallery id=11]

גדר דו צדדי להגדלה לחץ על התמונה
[nggallery id=9]

©כל הזכויות שמורות לאלדד בן לולו – אלדד שערים